Beğendik Keyifli ve Güvenilir Alışveriş
HER GÜN
HER ÜRÜN
Beklemek yok, biriktirmek yok, alt limit yok, Kazananlar Kulübü üyelerine anında indirim var.
NEYMİŞBeğendik Kazananlar Kulübü?
Beklemeden, biriktirmeden, limitsiz, takipsiz, her gün her üründe indirim sağlayan, raf etiketlerinin hep sağ tarafını okutan, sadece 10 TL üyelik aidatıyla katılabileceğiniz alışverişte puanla değil, lirayla kazananların dünyası.
HODRİ
MEYDANÖnce Bindirim Sonra İndirim Yok!
Beğendikte Kazananların devri başlıyor. Fiyatları karşılaştırın, çarpıp bölün, kazancı kendiniz görün. Hatta eski fişlerinizi sakladıysanız, eski fiyatlara bakın. Çünkü Beğendik’te bindirim yok indirim var.
15TL
10TL

Üye olurken bile kazandırır

Beğendik Kazananlar Kulübü üyeliğine kazanarak başlayın. 31 Aralık 2018’e kadar üye olun, ayda 15 TL değil sadece 10 TL ödeyin.
Kazananlar Kulübü’yle 10TL’ye
SINIRSIZ
KAZANÇ
Beğendik Kazananlar Klübü’ne üyeyseniz kazancınızın sınırı yok, limiti yok. Üyeliğiniz süresince limitsiz tüm alışverişlerinizde kazanç var; Çünkü, Kazananlar Kulübü’nde 1TL’ye de 1.000TL’ye de indirim var!
MARKETİN
AiDATI MI OLUR?
Beğendik Kazananlar Kulübü basit bir avantaj kart programı değil, kaliteyi kazançlı alışverişe çeviren bir alışveriş sistemidir. Bu sistemle kampanya beklemezsiniz, puan biriktirmezsiniz, indirim için limit aşmaya çalışmazsınız. Her gün her üründe anında indirim alırsınız. Beğendik kalitesinin aidiyeti olur.