Kullanım Koşulları

1- Beğendik Club Card ( bundan sonra “kart” olarak anılacaktır) başvuru formunun doldurulması ve imzalanması ile işbu genel koşullar kart sahibi tarafından Kabul edilmiş sayılır. Sadece 18 yaşından büyükler kart sahibi olabilir ve kartın özelliklerinden yararlanabilirler. Kart, banka kartları ve kredi kartı yönetmelik hükümlerine tabi değildir ve sadece Beğendik mağazalarında kullanılabilir.

2- Kart kullanımında bir usulsüzlük veya suistimal olduğu tespit edilirse, kart sahibinin avantajlardan yararlanması engellenecek ve daha önce kazandığı haklar iptal edilecektir. Bu durumda Beğendik, kartın iadesini talep edebilir, kartı iptal edebilir.

3- Kartın çalınması, kaybolması veya kullanılmayacak hale gelmesi durumunda kart sahibinin durumu Beğendik’e iletmesine kadar geçen sürede doğabilecek zararlardan Beğendik sorumlu değildir. Durum Beğendik’e iletildikten sonar kart sahibine farklı bir numara ile yeni bir kart düzenlenir.

4- Kart ile yapılan alışverişlerden kazanılan puanlar, bir sonraki yılın 3. ayının sonuna kadar kullanılmaması durumunda silinecektir. (Örneğin : 2015 yılında kazanılan puanların son kullanma tarihi 31 Mart 2016'dır.)

5- Beğendik dilediğinde kartı başka programlarla birleştirebilir, üçüncü şahıslara devredebilir.

6- Beğendik; telefon, elektronik posta, mesaj ve başka yollarla haber vererek veya gerekçe göstermeksizin Beğendik Club Card programını erteleme, iptal etme veya genel koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

7- Kartın alınması veya geçerli olabilmesi için başvuru formundaki zorunlu alanların doldurulması gereklidir.

8- Müşteri Başvuru formunda verilen kampanyalardan haberdar olmak istiyorum alanlarını onaylamışsa, Beğendik'ten her türlü iletişim kanalından gelecek olan kampanya bilgilendirmelerini kabul etmiş sayılır. Yaşanacak olan anlaşmazlıklarda bu bilgiler esas sayılacak ve ilgili mercilerle paylaşılacaktır.